#flyingrum výzva

Když jsem při evropské výměně single cask rumů od Hampdenu komunikoval s jedním člověkem z Francie, napsal mi, že mi za ochotu posílá tajný vzorek rumu na vyzkoušenou. Samozřejmě jsem byl potěšen, protože zbožňuji slepé degustace a rád si hraju hru se svými zkušenostmi a smysly. S daným Francouzem jsem pak prohodil pár vět po Facebooku, kdy jsem postupně eliminoval palírny a typy rumů a zmenšoval jsem si množinu, kam budu cílit s konečným tipem. Nakonec mi prozradil, o jakou láhev se jedná, já zjistil, že jsem byl úplně mimo. Ale mě to bavilo, dostal jsem vzorek, který jsem vůbec neznal a bez tohoto člověka bych jej asi jen tak neochutnal, bylo to CARONI 1998 22YO Full Proof Heavy / Ganesh “Buju” Ramgobie 67 %.

A najednou mi to přišlo jako naprosto super nápad. Řekl jsem si, proč bych taky jen tak někomu neposlal jeden ze vzorků, co mám doma v poličce. Stejným způsobem jako jsem si slepou degustaci užíval já, by se dalo pobavit někoho z přátel, který by zase poslal lahvičku dál. Proto jsem se rozhodl poslat tuhle lahvičku z Francie dál a věřím, že to bude pro obě strany zábava.

Pokud Vám přijde tento nápad stejně zajímavý jako mně, přidejte se, vezměte lahvičku, třeba 0,02l nebo 0,05l, označte ji tagem #flyingrum a pošlete někomu, kdo si myslíte, že to ocení, nebo mu jen chcete udělat radost. Super by bylo, kdybyste fotku se vzorkem vyfotili a umístili na Facebook nebo Instagram s tagem #flyingrum. Tak alespoň uvidím, jak lahvičky putují po naší vlasti (nebo i mimo ni). Nebo jen prostě čekejte, až Vás někdo kontaktuje a požádá Vás o Vaši adresu.

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: