Pop-up butik v OC Nový Smíchov nabízí speciální edici rumu Eminente

Před blížícím se koncem roku, nám rum Eminente, ve spolupráci s ilustrátorkou Sophy Hollington, nabízí ke koupi speciální limitované balení sedmiletého rumu Eminente Reserva. Je v šátku, a vzdává hold nespoutané krajině Kuby. Oslavuje fascinující flóru a faunu ostrova, kde se vyrábí rum Eminente. Šátek, vytvořený exkluzivně pro Eminente, je vyroben technikou linorytu a zdobí ho ilustrace s ikonickým kubánským krokodýlem, ale i dalšími zvířaty, květinami a rostlinami původem z ostrova. Jako je například kubánský kolibřík, který je nejmenším ptákem na světě.

Eminente samotný asi není nutno sáhodlouze představovat, důležité informace o jeho výrobě a chuťovém profilu, alespoň jak jej vnímám já, se lze dozvědět v recenzi. Ale ve zkratce lze říci, že se jedná o poměrně novou značku kubánského rumu, která odkazuje na tradiční výrobu melasového destilátu v srdci ostrova. Rum Eminente je podle Césara Martí, nejmladšího kubánského Maestro Ronero (rumový mistr), bohatý a plný rum, který čerpá inspiraci z kubánské eaux-de-vie z 19. století s veškerou svou složitostí. Eminente Reserva v sobě ukrývá estetiku tradičního kubánského jemného rumu s komplexností chuti minulosti, plnost chutě mu dodává vysoký poměr aguardiente.

Limitované edice Eminente s šátkem, bude dostupná exkluzivně v Eminente pop-up butiku v OC Nový Smíchov během celého měsíce prosince 2021. Navíc tam na návštěvníky čeká profesionálně vyškolený personál, široká nabídka dárků k nákupu a možnost ochutnat kubánský rum samotný.

Pop-up butik Eminente bude otevřen každý prosincový den od 12:00 do 19:00 na adrese obchodního centra OC Nový Smíchov (Plzeňská 8, 150 00 Praha 5-Smíchov). Limitovaná edice bude také dostupná ve vybraných specializovaných obchodech a e-shopech.

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: