Varela Hermanos představuje Abuelo XII Two Oaks

Kdo by neznal tradiční panamské rumy Abuelo, tato značka si získává oblibu spotřebitelů hlavně rozumně nastavenou cenovkou svých produktů, které jsou bez pochyby kvalitní a chuťově vyvážené.  Nutno říci, že různých lahví s nápisem Abuelo nenajdeme v policích obchodů velké množství a v podstatě si destilerie drží standartní ověřený set rumů stařených 3,7,12 a 30 let (Centuria). Čas od času přijde s nějakou speciální řadou jako je například „XV“ anebo aktuálně „XII“.

Abuelo XII Two Oaks je rum, který spočinul v sudech z bílého dubu, tak jako všechny ostatní rumy Abuelo, poté byl destilát přesunut do extra vypálených sudů, které mu dodávají výrazný kouřový charakter. Extra „karbonizované“ sudy (7-8 mm, 60 minut) speciálně vyrobené pro Varela Hermanos dodal známý výrobce, společnost Seguin Moreau.

Sám producent Abuelo XII Two Oaks, společnost La Bottega, jeho chuť identifikuje jako „Intenzivní tóny dřeva s jedinečnou kouřovou sladkostí“. Myslím, že milovníci sladších panamských rumů se opravdu mají na co těšit.

Zdroj: http://www.labottegavarela.com/

Write a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: